LOADING...

mai 9, 2024

Matthijs de Ligt răbufnire furioasă împotriva brigăzii poloneze, după Real Madrid

By

Neerlandezul Matthijs de Ligt a răbufnit la adresa brigăzii poloneze, după Real Madrid – Bayern Munchen 2-1, lansând acuzații dure.

Fundașul central, care a marcat la faza controversată din minutul 90+11, a transmis că arbitrii sunt mereu cu Real, iar asta a făcut diferența.

De Ligt a recunoscut că este o seară neagră pentru Bayern Munchen

Real s-a calificat pentru a 18-a oară în finala Ligii Campionilor, după ce a învins Bayern Munchen cu 2-1 în returul de pe Santiago Bernabeu, cu goluri înscrise în minutele 89 și 90+1.

Oaspeții au marcat și ei, în minutul 90+11. Chiar înainte ca de Ligt să trimită mingea în plasă, asistentul Tomasz Listkiewicz a ridicat fanionul semnalizând ofsaid la Mazraoui și Müller, iar centralul Szymon Marciniak a validat decizia.

„Am avut emoții, am fost atât de aproape, am trecut de la…

Citeşte mai mult

Articolul anterior

Companiile care au avut câștiguri uriașe în PANDEMIE au pierdut ulterior 1.500 de miliarde de dolari din valoarea de piață