LOADING...

septembrie 17, 2023

FC Barcelona, gafă incredibilă pe rețelele de socializare după victoria cu Betis, scor 5-0. Catalanii au șters imediat postarea când și-au dat seama ce au făcut, dar fanii au văzut și s-au distrat teribil: „Cristiano Ronaldo i-a traumatizat!”

By

Cei care gestionează conturile de pe rețelele de socializare ale celor de la FC Barcelona au făcut o gafă incredibilă, sâmbătă seară, la scurt timp după victoria echipei cu Betis, scor 5-0 în runda cu numărul 5 din La Liga. Catalanii au șters imediat postarea când și-au dat seama ce au făcut, dar fanii au văzut totul și s-au distrat teribil.

Cristiano Ronaldo și Ansu Fati, marcatori pe Camp Nou pentru echipa oaspete. FC Barcelona, gafă incredibilă pe rețelele de socializare după victoria cu Betis, scor 5-0: catalanii au șters imediat postarea

Sâmbătă seară, în runda cu numărul 5 din La Liga, FC Barcelona a primit vizita celor de la Betis și elevii lui Xavi au făcut instrucție cu adversarii. Catalanii au început excelent partida, iar în minutul 25 au reușit să deschidă scorul. Nou-venitul Joao Felix a înscris primul său gol pentru Barcelona, după ce a fost servit cu o pasă bună de Romeu. În minutul 32,…